Szczenięta

Alpi – ojciec miotu M

Randka Tary i Alpiego.

SZCZENIĘTA 

Wolny blond chłopczyk. Zapraszamy do rezerwacji!

Miło mi poinformować, że wieczorem 17.02.2023 Tara urodziła blond pieska. Od pierwszego usg wykonanego około 21 dnia ciąży wiedzieliśmy, że miot będzie mały, 1 lub najwyżej 2 szczenięta. Kilka dni przed porodem dodatkowo wykonaliśmy rtg, który wykazał jednak jednego maluszka. Cóż…jednopłodowe ciąże zdarzają się wcale nie tak rzadko i wiele hodowli takie mioty miało. Poród był monitorowany przez weterynarza a maluszek urodził się duży z wagą 600g, zdrowy i ładny. Od razu został przebadany przez panią doktor, która prowadziła ciążę Tary. Ma apetyt i cały bar dla siebie 🙂 

Ojcem szczeniąt jest pies importowany z Włoch Alpaquieta Dei Guardiani Di Corte – Alpi. 

Rodowód Alpiego dostępny jest tu:

Alpaquieta dei guardiani di corte | Dog profile – information and data (working-dog.com)

Alpi to pies, który osiąga sukcesy na wystawach a także spełnia się w psich sportach, głównie tropieniowych; jest m.in Mistrzem Polski Hovawartów IFH 1 w 2019r. Kilkakrotnie też brał udział i dzielnie dobiegał do mety w wyścigu HDR (Hard Dog Racing)- to trudny przełajowy bieg psa z właścicielem. Alpi to piękny pies o zrównoważonym temperamencie i bardzo nastawiony na współpracę z człowiekiem. Ma także, podobnie jak Tara, komplet badań w kierunku chorób genetycznych. 

Maluszek będzie odchowywany z wielkim sercem, w domowych warunkach, stosownie do wieku odrobaczony i zaszczepiony, z metryką ZKwP (FCI). Odbiór  będzie możliwy w okolicy Wielkanocy (kwiecień). Zapraszamy!

Pierwsze zdjęcia maluszka

Zadzwoń lub napisz do mnie. Może chcesz bliżej poznać rasę, wyjaśnić wątpliwości? Opowiedz na czym Ci zależy. Wspólnie postaramy się, by Twój przyszły maluch był taki, na jakiego czekasz. Zapraszamy też do odwiedzin. Będziesz mógł poznać w jakich warunkach będą rosnąć i socjalizować się szczenięta a wśród nich być może… Twój przyszły przyjaciel. 

+48 660083604,     mail: gandi08@wp.p