Rosa-Tara Pałacowe Piękności

Rosa-Tara Pałacowe Piękności w domu nazywaną Tarą.

MŁODZIEŻOWY CHAMPION POLSKI, CHAMPION POLSKI,  suka hodowlana – co potwierdzone jest wpisem w rodowodzie. Założycielka hodowli „Twoja Szansa”.

Urodziła się 30.07.2017r. Jej matka to Nelli Pałacowe Piękności, ojciec: Leroy von der Hofreite.

Rodowód Tary w bazie working-dog:

https://www.working-dog.com/dogs-details/6314140/Rosa-Tara-Palacowe-Pieknosci

Badania lekarskie i testy psychiczne

Przeszła wymagane przez ZKwP testy psychiczne i badania lekarskie jak również badania nadobowiązkowe. Wszystkie wyniki są bardzo poprawne.

Najważniejsze – stawy biodrowe i łokciowe wzorcowe:

HD-A, Ed 0/0,

Tarczyca – w normie,

Wolna od genetycznych chorób oczu (certyfikat).

DM: N/DM

Locus gen: D/D (wolna)

WYSZKOLENIE: 

BH-VT (egzamin z posłuszeństwa i socjalizacji)

Jaka jest Tara?

Czy jest taka sama jak jej prababcia Gandi? Nie i nie można tego oczekiwać. Każdy pies, jak i człowiek jest inny. Jest odrębną istotą, ale ciągle doszukuję się między nimi podobieństw i czasem je znajduję.

Tara – czekałam na nią wiele lat aż w końcu jest ze mną.  Byłam przy jej poczęciu i narodzinach. Wybrałam jej ojca. Jest wspaniałą, oddaną suczką. Niezwykle wierna i bardzo posłuszna. Cierpliwa w szkoleniu, wesoła w zabawie. Uwielbia dzieci.  Czujna i oddana. Ma do mnie ogromne zaufanie a ja nie mogę jej zawieść. Łatwo akceptuje wszystko co jej zaproponuję. Odważna i nieustraszona. Nie było do tej pory sytuacji, która wzbudziła by jej zaniepokojenie. Jest psem wesołym, można powiedzieć, że zawsze uśmiechniętym. Na klaśnięcie jest gotowa do działania. Zatraca się  w zabawie, ale też potrafi się wyciszyć, kiedy trzeba. W jej oczach widzę ogromne oddanie. Ona w moich szuka akceptacji i miłości. Mam nadzieję, że czuje jak bardzo jest kochana.

Osiągnięcia na wystawach

Szybko uzyskała tytuł Młodzieżowego Championa Polski, przy okazji trzykrotnie zdobywając tytuł Best of Breed (BOB), czyli Zwycięzca Rasy, oraz w wieku nieco ponad 2 lat została Championką Polski.

Ma opisy wystawowe od uznanych sędziów kynologicznych, nie tylko z Polski.

Znam Tary przodków ze z strony matki do 4 pokolenia wstecz. Linia matki – Gośmir jest najdłuższą linią wykorzystywaną w polskiej hodowli. Znam jej dziadka Yaspara vom Fleischereck, pochodzącego również ze starej niemieckiej linii, pradziadka Bohuna Chatka Zielarki. Poznałam Tary ojca, także z dobrej niemieckiej linii – Leroy von der Hofreite.